ارتفاع‌سنج راداری Nemesis

ایران مدار
دسته بندی: ارتفاع سنج ها
از 1 تا 15 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: ایران مدار
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 1
توضیح درباره محصول

ارتفاع‌سنج راداری Nemesis

Nemesis (نمسیس) دستگاهی با قدرت و کارآیی بالا برای اندازه‌گیری سطح توسط فرکانس‌های مدوله شده امواج رادار با استفاده از روش‌های پیچیده پردازش سیگنال می‌باشد. اندازه‌گیری با دقت بالا و قابل اعتماد سطح‌سنج راداری بیش از محدوده اندازه‌گیری بالای آن (تا ۶۴ متر) مشهود است. غیرتماسی‌بودن سنسور و فرستنده این سطح‌سنج راداری با اجزاء ثابت و بدون قطعه متحرک، هزینه‌های تعمیر و نگهداری را به حداقل رسانده است. مهم‌ترین مزیت استفاده از دستگاه سطح‌سنج راداری Nemesis (نمسیس) قابلیت کار در شرایط محیطی سخت حتی با وجود اختلالاتی که ممکن است در اثر استفاده از سیستم‌های راداری دیگر بوجود آید عنوان نمود.

ویژگی‌های مهم

قابلیت انتخاب سه نوع پیکربندی با توجه به محدوده اندازه‌گیری:

- رفلکتور(Reflector):مجموع زاویه پرتو ۶/۵ درجه، ایده آل برای فاصله زیاد، ضریب دی‌الکتریک کم(DK) یا زاویه تند و بلند
- شیپوری(Horn): هدف کلی سنسور با افزایش 22dB و در مجموع زاویه پرتو ١٢ درجه مناسب برای استفاده در دماهای بالاتر
- راد(Rod): مجموع زاویه پرتو ٢۰ درجه، به طور خاص برای اندازه‌گیری مایع و سطح دوغاب طراحی شده است، نصب آسان و نتایج بسیار عالی در سطوح صاف دارد.

Nemesis را می‌توان با کنترلر Level Star شرکت پالسار نصب نمود که در این حالت از قابلیت‌های گسترده آن از جمله رله‌ها برای اعلام خطر و یا کنترل، ثبت داده‌ها و اندازه‌گیری حجم بهره برد.

درباره تامین کننده

درباره ایران مدار :

ایران مدار شرکتی تولیدی، صنعتی و بازرگانی است که در سال ۱۳۶۲ در شیراز تأسیس و به ثبت رسیده است. ما پیشرو در طراحی، تولید و پشتیبانی تجهیزات ابزار دقیق اندازه‌گیری و کنترل مایعات شامل کنتور و فلومترهای لوله‌ها و کانال‌های باز و همچنین ارتفاع‌سنج‌ها هستیم. با تولید کنتور و فلومتر الکترومغناطیسی مگاب ۳۰۰۰ (Magab 3000) در سال ۱۳۸۵ و اخذ گواهینامه بین المللی CE اروپا توسط ایران مدار، جمهوری اسلامی ایران در همان سال به جمع یازده کشور دارای تکنولوژی ساخت این کنتورها در جهان پیوست. از دیگر فعالیت‌های ایران مدار می‌توان به ساخت و تأمین انواع فشارسنج‌ها، دیتالاگرها، فلومترهای اولتراسونیک داپلر (مایعات مخلوط مشکل‌دار) و اولتراسونیک زمان‌گذر Transit Time (مایعات تمیز تک فازی مثل آب) و فلومترهای کانال‌های باز با سازه و یا بدون سازه اشاره نمود. در حال حاضر ایران مدار در کارخانه شیراز دارای بزرگترین خط کالیبراسیون انواع کنتور و فلومترها در غرب آسیا و خاورمیانه می‌باشد. این آزمایشگاه با دارا بودن استاندارد ISO 17025 عملاً بزرگترین خط کالیبراسیون مرجع کنتور و فلومترها در کشور می‌باشد.
در سه دهه گذشته، ایران مدار پروژه‌های مختلف کنترل، تله‌متری و اتوماسیون را در بسیاری از سدها، نیروگاه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ سراسر کشور طراحی و نصب نموده است.

شرکا تجاری ایران مدار :

Micronics در سال ١٩٨۵ در انگلستان به ثبت رسیده است. این شرکت در رده برترین شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت و ارائه انواع فلومتر و کنتورهای اولتراسونیک زمان‌گذر (Transit Time) می‌باشد. مایکرونیکس با دارابودن رنج کاملی از محصولات مرتبط با اندازه‌گیری سیالات، راه‌حل‌های جامعی را در این زمینه از فلوسنجی ثابت و پرتابل برای انواع لوله تا کانال‌های باز و... تا نرم‌افزارهای جامع مانیتورینگ ارائه می‌نماید. برخی از فلومترهای تولیدی شركت مايكرونيكس به علت دقت و مرغوبيت، با نام برندهای معتبر جهانی نيز ارائه می‌گردد.

کمپانی Pulsar در سال ١٩٩٧ در انگلستان تأسیس و اکنون به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات اندازه‌گیری اولتراسونیک در جهان تبدیل شده است. Pulsar تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع ارتفاع‌سنج‌های اولتراسونیک و راداری، جریان‌سنج‌های کانال‌های باز، فلومترهای اولتراسونیک و ابزار دقیق می‌باشد. با تمرکز بر توسعه اندازه‌گیری سطح‌سنج‌های اولتراسونیک و تکنولوژی پردازش اکو و بهبود پردازش سیگنال اولیه در سنسورها جهت افزایش مقاومت در برابر نویزهای الکتریکی شرکت پالسار را می‌توان به عنوان رهبر تکنولوژی سنجش اولتراسونیک در جهان معرفی کرد.

کمپانی Flow-tronic در سال ١٩٨٩ جهت تولید و عرضه تجهیزات ابزار دقیق اندازه‌گیری و کنترل مایعات جهت صنعت آب و فاضلاب در بلژیک تأسیس گردیده است. فلوترونیک با سابقه و تجربه بالا در زمینه تولید، تأمین و نصب انواع تجهیزات اندازه‌گیری دبی مایعات، به خصوص در کانال‌های باز و لوله‌های نیمه‌پُر، به طور مداوم در حال توسعه تولیدات و تجهیزات نوین اندازه‌گیری جهت مصارف مختلف می‌باشد. از جمله تولیدات معروف این شرکت، فلومتر و کنتور راداری با نام تجاری Raven-Eye می‌باشد.