باسکول پیام توزین ۱ تن مدل TS 1000

امتیاز تامین کننده
نوع تامین کننده: توزیع کننده / عمده فروش – شرکت ثبت شده یا دارای جواز کسب
تولید کننده: پیام توزین
زمان تحویل: از 2 تا 3 روز
حداقل تعداد سفارش 2
توضیح درباره محصول

باسکول ۱ تن پیام توزین مدل TS 1000 ساخت شرکت پیام توزین مکریان است و ساختاری صنعتی دارد و استحکام جزء ذاتی آن است. باسکول مدل TS 1000 با ظرفیت توزین ۱ تن که معادل ۱۰۰۰ کیلوگرم است، می تواند نیاز بسیاری از واحدهای تولیدی و مشاغلی مانند آهنگری و صنایع دام و طیور و عمده فروشی ها و معادن و انبارها را رفع کند. در کنار حساسیت ۲۰۰ گرمی این دستگاه برای ۱ تن وزن، اندازه گیری های دقیقی را می توان انتظار داشت. باسکول ۱ تن پیام توزین مدل TS 1000 دارای ۴ چرخ است و رنگ بدنه آن از نوع ضدخش است. اندازه کفه ۹۰ در ۹۰ سانتیمتر است و محیط کافی را برای قرار دادن اقلام و اجناس و کالاها در ابعاد گوناگون را میسر می کند. نمایشگر باسکول پیام توزین LCD است و درون محافظی قرار گرفته است تا از آسیب در امان بماند. این قابلیت می تواند به استفاده شدن باسکول در محیط های آبی و مرطوب نیز کمک کند. بلندی ستون دستگاه ۷۵ سانتیمتر است. یکی از قابلیت های باسکول TS 1000 داشتن پارسنگ است که امکان محاسبه وزن خالص را فراهم می کند. باسکول پیام توزین با ۱۴ ماه گارانتی بی قید و شرط شرکتی اراِئه می شود.

شرکت پیام توزین تولیدکننده باسکول های صنعتی باکیفیتی است که طی یک دهه فعالیت توانسته جای خود را در بازار داخلی پیدا کند و به عنوان تولیدکننده ای موفق و بامهارت شناخته شود. باسکول پیام توزین در شهر صنعتی مهاباد تولید می شود و در رویدادهای صنعتی حوزه اندازه گیری در داخل کشور حضور فعال دارد. باسکول ۱ تن این شرکت مدل TS 1000، یکی از تولیدات این شرکت است که با حساسیت و استحکام مناسب، بازار هدف خود را در کارخانجات و معادن و عمده فروشی ها و آهن فروشی ها و صنایع دام و طیور و غلات جستجو می کند. این باسکول صنعتی با داشتن بدنه ای مستحکم و با دوام، کاملا منطبق بر نیاز محیط های صنعتی طراحی شده است؛ که سختی و سنگینی و حجم زیاد از شاخص های آن برشمرده می شود. باسکول TS 1000 رنگ آمیزی خاص خود را دارد و با ترکیب رنگ نارنجی و مشکی می تواند جلب نظر کند. رنگ این باسکول ضدخش است و از آنجایی که استفاده از این مدل در محیط های صنعتی مرسوم است، تمهید هوشمندانه ای به نظر می آید تا رضایت هر چه بیشتر خریدار را جلب کند.

طراحی ظاهری آن از شکل عمومی و مرسوم باسکول ها تبعیت کرده است و یک طرف از سینی با میله های محافظ حصار شده است تا ضمن محافظت از ستون و نمایشگر، در نگهداری اقلام و اجناس بر کفه یاری رسان باشد. ستون این باسکول ۷۵ سانتیمتر ارتفاع دارد و در راس خود نمایشگر را جا داده است که از نوع LCD است و در نور آفتاب نیز نمایش خوبی از اعداد را در اختیاز کاربر قرار می دهد. داشتن محافظ فلزی که نمایشگر را در برگرفته است از ویژگی های باسکول ۱ تن پیام توزین به حساب می آید. چهار چرخ برای جابجایی آسان زیر کفه تعبیه شده است و ساختار باسکول را به باسکولی متحرک تغییر داده است. این باسکول می تواند تا ۱۰۰۰ کیلوگرم را که معادل ۱ تن است اندازه بگیرد. حساسیت باسکول TS 1000 در این مقدار ۲۰۰ گرم است که حساسیت قابل قبولی است و می توان آن را دقیق توصیف کرد. کفه فلزی و مسطح باسکول ۹۰×۹۰ سانتیمتر اندازه دارد و محیط کافی را برای قرار دادن اقلام گوناگون میسر کرده است. این باسکول چرخدار و صنعتی در برابر گرد و غبار نیز مقاوم است. ضمن آنکه با داشتن قابلیت پارسنگ امکان اندازه گیری وزن خالص را نیز فراهم کرده است. داشتن پارسنگ امکان این مساله را فراهم می کند که برای اندازه گیری اقلامی هم چون گندم و جو و برنج یا امثال اینها، ابتدا وزن کیسه یا ظرف میسر باشد، سپس وزن خاص محاسبه شود.

مشخصات محصول
کشور سازنده
ایران
نوع
صنعتی
ظرفیت
1000کیلوگرم – 1تن
دقت
200گرم
ابعاد سینی
90*90سانتی متر
قابلیت ویژه
کابین نمایشگر
نوع نمایشگر
a12-a15
گارانتی
14ماه گارانتی بی قید و شرط شرکتی