دستگاه رادیولوژی U-Arm

امتیاز تامین کننده
نوع تامین کننده: توزیع کننده / عمده فروش – شرکت ثبت شده یا دارای جواز کسب
زمان تحویل: از 3 تا 5 روز
حداقل تعداد سفارش 2
توضیح درباره محصول

از جمله مسائل اساسی در فرآیند درمان بیماری‌ها، تشخیص به‌موقع و دقیق بیماری‌ها می‌باشد. در این راستا تجهیزات مختلفی به کمک پزشکان آمده است که به تشخیص بهتر بیماری کمک می‌کنند. شرکت دانش‌بنیان بهیار صنعت سپاهان برای نخستین بار در کشور، موفق به ساخت دستگاه رادیولوژی دیجیتال U-Arm مجهز به سیستم پردازشی داخلی شده است که امکان تهیه تصاویر باکیفیت بسیار بالا، با استفاده از کمترین دز اشعه را در اختیار کادر درمان قرار می‌دهد. این دستگاه برای اسکن و رادیولوژی تمام قسمت‌های بدن استفاده می‌شود.
داستان حل مسائل اساسی کشور از دل دانش و فناوری می‌گذرد و این شرکت توانسته است به فناوری ساخت این دستگاه دست یابد و صاحب دانش ساخت این تجهیز باشد. دستگاه دیجیتال  U-Arm بهیار با فناوری‌های به‌کار رفته می‌تواند در عرض چند ثانیه تصاویری با وضوح بالا ایجاد نماید.
اعمال پردازش پیچیده نرم‌افزاری روی تصاویر گرفته‌شده و تصحیح آن‌ها جهت سهولت در عملیات تشخیصی و پشتیبانی از سیستم HIS و پشتیبانی کامل از سیستم Pacs، کوچک بودن ابعاد دستگاه و کیفیت تصویر فوق‌العاده بالا در مقایسه با فیلم، از دیگر مشخصات دستگاه دیجیتال U-Arm است.

ویژگی‌ها:

  • دستگاه رادیولوژی دیجیتال U-ARM بهیار باقابلیت مانور بسیار بالا به‌صورت تمام اتوماتیک در کمترین فضا امکان تصویربرداری در حالت‌های مختلف را دارا می‌باشد.
  • امکان حرکت بازوی رباتیک با چهار درجه آزادی به‌صورت اتوماتیک و دستی.
  • سیستم اندازه‌گیری میزان دز (DAP)
  • سیستم کنترل اتوماتیک اکسپوز (AEC)
مشخصات محصول
خروجی برق
26 کیلو وات
فرکانس اینتر
60 کیلوهرتز
تمرکز دوگانه
تمرکز کوچک: 0.6 تمرکز بزرگ: 1.3
ظرفیت حرارتی
900kJ (1200KHU)
سرعت آنود Rotary
2800 دور در دقیقه
ولتاژ لوله
40-130 کیلو وات
لوله جریان
200mA
MAS
0.4-360MAS