فلومتر آب طرح مدل 60-12

امتیاز تامین کننده
نوع تامین کننده: توزیع کننده / عمده فروش – شرکت ثبت شده یا دارای جواز کسب
دسته بندی: ابزار دقیق
تولید کننده: فن آور
زمان تحویل: از 1 تا 2 روز
مبلغ هر واحد 45,000,000 ریال
45,000,000 ریال
حداقل تعداد سفارش 10
توضیح درباره محصول

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در دستگاه های تصفیه آب صنعتی

در دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای اندازه گیری دبی یا جریان آب از فلومترها استفاده می کنند. فلومترها انواع مختلفی دارند و استفاده از نوع مرغوب و دقیق آن در دستگاه های تصفیه آب بسیار مهم است.

از فلومتر با دبی سنج خطی 12 تا 60 متر مکعب به جهت اندازه گیری دبی سیال عبوری از لوله در سیستم ها و یا دستگاه های تصفیه آب صنعتی استفاده می کنند. فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت در واقع قابلیت اندازه گیری دبی آب در محدوده 12 تا 60 متر مکعب در هر ساعت را دارد.

این فلومتر از نوع خطی است و جنس بدنه آن از مواد ABS است، شناوری که درون این فلومتر به کار برده شده است نیز از جنس ABS ساخته شده است.

در کاکرد فلومترها دمای سیال نیز مد نظر قرار می گیرد، به عنوان نمونه این فلومتر در محدوده دمای بین 0 تا 60 متر مکعب کارکردی بسیار مناسب دارد.

از نظر فشار نیز، حداکثر فشار کاری فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب تا 6 بار می باشد. از این فلومتر می توان در دستگاه های تصفیه آب صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات و لوازم جانبی مهم استفاده کرد، این فلومتر با توجه به شرایط آب عبوری در سیستم تغییر وضعیت می دهد و این تغییرات به داده های آنالوگ و یا دیجیتال تبدیل می شود.

فلومتر خطی 12 تا 60 متر مکعب در ساعت، دقت بالایی در اندازه گیری دارد، برای اندازه گیری دبی سیالات انتخابی بسیار مناسب است و همچنین درجه بندی آن کاملا واضح و خوانا می باشد.

مشخصات محصول
سایز
½ 2