فلومتر ترانزیت تایم U3000 و U4000

امتیاز تامین کننده
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
تولید کننده: ایران مدار
زمان تحویل: از 1 تا 15 روز
حداقل تعداد سفارش 1
توضیح درباره محصول

فلومتر ترانزیت تایم U3000 و U4000

با استفاده از این فلومتر، به راحتی و دقت بسیار زیاد می‌توان جریان عبوری مایعات همگن تک‌فازی در داخل لوله را از روی لوله اندازه‌گیری نمود. در این روش که اصطلاحاً سرویس‌دهی خشک نامیده می‌شود، بدون قطع جریان مایع، مقدار عبور جریان به صورت دقیق اندازه‌گیری می‌گردد. فلومترهای اولتراسونیک ترانزیت‌تایم در دو مدل U4000 مجهز به دیتالاگر و U3000 فاقد دیتالاگر قابل ارائه می‌باشند. بخش الکترونیک این فلومتر درون یک قاب با درجه حفاظتی IP65 با طراحی خاص قرار گرفته است به طوری که نمایشگر گرافیکی، صفحه کلید، سنسور و کانکتورهای خروجی درون قاب موردنظر جای داده شده است. از این فلومتر می‌توان جهت اندازه‌گیری جریان آب داغ و سرد، آب آشامیدنی، روغن هیدرولیک، روغن سوخت سنگین، مایعات تغلیظ‌شده، مواد پتروشیمی و... استفاده نمود.

ویژگی‌های مهم

تکنولوژی اندازه‌گیری DSP
تصحیح اعداد Reynolds
نصب و راه‌اندازی آسان
درجه حفاظت IP65
مجهز به دیتالاگر با امکان ثبت ١٩٨۰۰۰ رکورد (در سری U4000)

سخت افزار و عملکرد دستگاه:

قسمت الکترونیک دستگاه درون یک قاب با درجه حفاظت IP65 با طراحی خاص جای گرفته است به طوری که بخش‌های مختلف دستگاه شامل نمایشگر گرافیکی، صفحه کلید، سنسور و کانکتورهای خروجی در یک جعبه جای داده شده است. برنامه‌ریزی دستگاه با پیروی از دستورالعمل‌های نمایش داده شده روی نمایشگر اصلی دستگاه به راحتی با انتخاب زبان مورد نظر امکانپذیر می‌باشد.
همه اطلاعات شامل قدرت سیگنال‌ها، زمان، تاریخ و همچنین اطلاعات جریان به صورت پیوسته نمایش داده می‌شوند و استفاده‌کننده را در جریان فرآیند اندازه‌گیری قرار می‌دهند.

سنسورهای جریان مایع:

فلومتر اولترافلو منوط به اینکه با چه دستگاهی و یا برای چه کاربردی خریداری شده باشد را می‌توان با سنسورهای مختلفی برای کاربردهای گوناگون به کار برد. سنسورها توسط ریل‌های محافظ به لوله متصل می‌شوند تا از عملکرد مناسب دستگاه در حالت های نصب سنسورها در یک طرف یا دو طرف لوله در هر قطری اطمینان حاصل شود.

خلاصه مشخصات:

درجه نفوذپذیری نمایشگر: IP 65
سنسور A: لوله‌های ١٣ تا ١١۵ میلیمتری یا ۰/۵ تا ۴/۵ اینچ
سنسور B: لوله‌های ۵۰ تا ٢۰۰۰ میلیمتری یا ٢ تا ٨۰ اینچ
سنسور قابل انتخاب: برای لوله‌های ١۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میلیمتری
دمای عملکرد سنسور: سنسور A&B از ٢۰- تا ١٣۵+ درجه سانتیگراد
خروجی‌ها : RS232/USB فقط U4000 و 4-20m
خروجی پالس: پهنای پالس برنامه‌ریزی شده از 2ms تا 500ms بوده دارای دو آلارم قابل برنامه‌ریزی High/Low Flow حجم یا خطا می‌باشد.
دیتالاگر: در مدل U4000 با حجم ثبت ١٩٨۰۰۰ شامل میزان جریان و کل جریان که می‌توان این اطلاعات را در زمان واقعی به صورت محلی نمایش و بصورت متن و نمودار مشاهده یا آنها را از طریق پورت USB یا RS232 دانلود نمود.