فلومتر Multi Electrod

ایران مدار
دسته بندی: فلومترها
از 1 تا 15 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: ایران مدار
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 10
توضیح درباره محصول

فلومتر Multi Electrod

فلومتر مالتی الکترود AVI Mag یک فلومتر تک سنسور الکترومغناطیسی با الکترودهای متعدد می‌باشد؛ الکترودهای متعدد که در فواصل مشخص در جداره سنسور قرار گرفته‌اند همواره سرعت متوسط جریان را در نقاط مختلف لوله اندازه‌گیری می‌نمایند. طراحی خاص سنسور چند الکتروده موجب اندازه‌گیری دقیق پروفیل جریان سیال، از جمله در شرایط توربلاسم، چرخش و شرایط آشفته می‌گردد. این امر منجر به نصب و راه‌اندازی سیستم بدون نیاز به کالیبراسیون در محل نصب (سایت) می‌گردد. با توجه به موجود بودن شیر Hot Tap، فلومتر اینزرشن AVI Mag را می‌توان بدون قطع آب، تخلیه و یا برش لوله نصب و راه‌اندازی نمود. به جوشکاری فلنج نیازی نبوده و نصب و راه‌اندازی می‌تواند در خطوط لوله تحت فشار تا ١۶ بار به راحتی انجام گردد. با توجه به حذف نیاز به تجهیزات سنگین (جرثقیل و غیره) و یا نیروی انسانی متخصص، هزینه نصب و راه‌اندازی تا حد زیادی کاهش می‌یابد. با توجه به دقت بالای این فلومتر (۰.۵ درصد) به دلیل چند الکتروده بودن و همچنین کاهش قابل توجه هزینه‌های نصب و راه‌اندازی، فلومتر تک سنسور مالتی الکترود AVI Mag، بهترین و مقرون به صرفه‌ترین راه حل برای اندازه‌گیری دبی در لوله‌های متوسط و بزرگ می‌باشد.
فلومتر AVI Mag جهت نصب در فضاهای محدود و غرقابی مناسب و در دسترس کامل می‌باشد. این سنسور را می‌توان به راحتی در لوله‌های تحت فشار جهت بازرسی آسان، تمیز کردن، کالیبراسیون و یا تأیید از لوله بیرون کشید. فلومتر تک سنسور مالتی الکترود AVI Mag در ٢ نسخه مختلف ارائه شده و جهت اقطار بالاتر به صورت سفارشی آماده می‌گردد.
AVI Mag 1.5 inch for DN100 up to DN1500
AVI Mag 2 inch for DN500 up to DN2500
درباره تامین کننده

درباره ایران مدار :

ایران مدار شرکتی تولیدی، صنعتی و بازرگانی است که در سال ۱۳۶۲ در شیراز تأسیس و به ثبت رسیده است. ما پیشرو در طراحی، تولید و پشتیبانی تجهیزات ابزار دقیق اندازه‌گیری و کنترل مایعات شامل کنتور و فلومترهای لوله‌ها و کانال‌های باز و همچنین ارتفاع‌سنج‌ها هستیم. با تولید کنتور و فلومتر الکترومغناطیسی مگاب ۳۰۰۰ (Magab 3000) در سال ۱۳۸۵ و اخذ گواهینامه بین المللی CE اروپا توسط ایران مدار، جمهوری اسلامی ایران در همان سال به جمع یازده کشور دارای تکنولوژی ساخت این کنتورها در جهان پیوست. از دیگر فعالیت‌های ایران مدار می‌توان به ساخت و تأمین انواع فشارسنج‌ها، دیتالاگرها، فلومترهای اولتراسونیک داپلر (مایعات مخلوط مشکل‌دار) و اولتراسونیک زمان‌گذر Transit Time (مایعات تمیز تک فازی مثل آب) و فلومترهای کانال‌های باز با سازه و یا بدون سازه اشاره نمود. در حال حاضر ایران مدار در کارخانه شیراز دارای بزرگترین خط کالیبراسیون انواع کنتور و فلومترها در غرب آسیا و خاورمیانه می‌باشد. این آزمایشگاه با دارا بودن استاندارد ISO 17025 عملاً بزرگترین خط کالیبراسیون مرجع کنتور و فلومترها در کشور می‌باشد.
در سه دهه گذشته، ایران مدار پروژه‌های مختلف کنترل، تله‌متری و اتوماسیون را در بسیاری از سدها، نیروگاه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ سراسر کشور طراحی و نصب نموده است.

شرکا تجاری ایران مدار :

Micronics در سال ١٩٨۵ در انگلستان به ثبت رسیده است. این شرکت در رده برترین شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت و ارائه انواع فلومتر و کنتورهای اولتراسونیک زمان‌گذر (Transit Time) می‌باشد. مایکرونیکس با دارابودن رنج کاملی از محصولات مرتبط با اندازه‌گیری سیالات، راه‌حل‌های جامعی را در این زمینه از فلوسنجی ثابت و پرتابل برای انواع لوله تا کانال‌های باز و... تا نرم‌افزارهای جامع مانیتورینگ ارائه می‌نماید. برخی از فلومترهای تولیدی شركت مايكرونيكس به علت دقت و مرغوبيت، با نام برندهای معتبر جهانی نيز ارائه می‌گردد.

کمپانی Pulsar در سال ١٩٩٧ در انگلستان تأسیس و اکنون به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات اندازه‌گیری اولتراسونیک در جهان تبدیل شده است. Pulsar تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع ارتفاع‌سنج‌های اولتراسونیک و راداری، جریان‌سنج‌های کانال‌های باز، فلومترهای اولتراسونیک و ابزار دقیق می‌باشد. با تمرکز بر توسعه اندازه‌گیری سطح‌سنج‌های اولتراسونیک و تکنولوژی پردازش اکو و بهبود پردازش سیگنال اولیه در سنسورها جهت افزایش مقاومت در برابر نویزهای الکتریکی شرکت پالسار را می‌توان به عنوان رهبر تکنولوژی سنجش اولتراسونیک در جهان معرفی کرد.

کمپانی Flow-tronic در سال ١٩٨٩ جهت تولید و عرضه تجهیزات ابزار دقیق اندازه‌گیری و کنترل مایعات جهت صنعت آب و فاضلاب در بلژیک تأسیس گردیده است. فلوترونیک با سابقه و تجربه بالا در زمینه تولید، تأمین و نصب انواع تجهیزات اندازه‌گیری دبی مایعات، به خصوص در کانال‌های باز و لوله‌های نیمه‌پُر، به طور مداوم در حال توسعه تولیدات و تجهیزات نوین اندازه‌گیری جهت مصارف مختلف می‌باشد. از جمله تولیدات معروف این شرکت، فلومتر و کنتور راداری با نام تجاری Raven-Eye می‌باشد.