لنت جلو تویوتا راوفور ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ اورجینال

فروشگاه نور
دسته بندی: لوازم مصرفی
از 2 تا 3 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: فروشگاه نور
نوع تامین کننده: توزیع کننده / عمده فروش – شرکت ثبت شده یا دارای جواز کسب
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 4
توضیح درباره محصول

مهم ترین نکته هنگام خرید لنت جلو تویوتا راوفور، خرید یک لنت ترمز اصل و با کیفیت است. لنت ترمز هر خودرو با توجه به موتور و مدل ساخت آن خودرو انتخاب می شود. لنت ترمز ژاپنی مخصوص اتومبیل های ژاپنی است و با سیستم موتور این خودروها هماهنگی کامل دارد.

مشخصات لنت ترمز جلو تویوتا راوفور

  • پارت نامبر: ۰۴۴۶۵-۴۲۱۹۰
  • تولید شده توسط کمپانی تویوتا
  • دارای استانداردهای روز دنیا
  • فاقد آزبست و دوستدار طبیعت و محیط زیست
  • سازگار با شرایط مختلف آب و هوایی
  • عدم آسیب رسانی به سطح دیسک
  • حفظ و ثبات ضریب اصطکاک در شرایط مختلف آب و هوایی
  • بدون ایجاد گرد و غبار ناشی از سایش لنت روی رینگ چرخ ها
تفاوت لنت ترمز دیسکی و کاسه ای:

لنت ترمز، یکی از مهم ترین بخش های ترمز در وسایل نقلیه است. لنت ترمز وظیفه ایجاد اصطکاک در سیستم ترمز را بر عهده دارد. لنت ترمز با ایجاد نیروی اصطکاک و تولید انرژی حرارتی، جلوی ادامه حرکت خودرو را می گیرد. جالب است بدانید قدرت سیستم لنت ترمز بیش از ۱۰ برابر قدرت موتور می باشد.

معمولا از دونوع سیستم ترمز کاسه ای و دیسکی استفاده می شود که به مختصر در زیر توضیح داده شده است:

ترمزهای کاسه ای قدیمی ترین نوع از ترمز خودروها هستند و در زمان خود به عنوان پیشرفته ترین نوع تکنولوژی خودرو بودند. این لنت ترمزها با توجه به نوع ساختاری که داشتند به عنوان ترمزهای کاسه ای معروف شدند و عموما از جنس چدن هستند. تمامی قطعاتی که در این ترمز مورد استفاده قرار می گیرد در یک محفظه کاسه مانند بوده و علت نامگذاری این سیستم شده اند.

مهندسین خودروساز به دنبال رفع نقص داغ شدن بیش از حد ترمزهای کاسه ای و برای ایجاد قدرت بیشتر در ترمز موفق به اختراع ترمزهای دیسکی شدند. ترمز دیسکی شامل یک روتور فلزی، ۲ لنت ترمز و یک گیره هیدرولیکی به نام کالیپر است، روتورهای ترمز معمولا از آهن ساخته می شوند، البته برخی از آنها با توجه به کاربردشان از جنس متفاوتی بهره می برند. معمولا حفره های بر روی روتور در نظر گرفته می شود تا خنک سازی آن راندمان بیشتر داشته باشد. کالیپر ترمزهای دیسکی از ۸ پیستون استفاده می کنند که نیروی بازدارندگی عظیمی را فراهم می آورد.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
برند
تویوتا
مدل خودرو
تویوتا رادفور
نوع لنت
دیسکی
تعداد
یک دست(4عدد)
آزبست
ندارد
درباره تامین کننده

فروشگاه نور با ارائه قطعات و لوازم یدکی تویوتا  به نمایندگیهای تویوتا ، سازمان ها و ادارات  دولتی و غیر دولتی و مالکان شخصی خودروهای تویوتا  فعالیت رو به رشد خود را آغاز نمود .
با آزاد شدن ورود خودروهای خارجی در سال  1383 تویوتا اولین خودرویی بود که به طور رسمی وارد ایران شد و با توجه به سابقه درخشان توانست سهم خوبی از بازار خرید خودروی کشور را از آن خود کند.
این واحد صنفی  در طی 20 سال گذشته با سابقه درخشان در ارائه قطعات یدکی  درجه یک و اصلی به مالکان خودروهای تویوتا، توانسته به یکی از بزرگترین وارد کنندگان و  توزیع  کنندگان قطعات یدکی  تویوتا در ایران مبدل شود.
از فعالیتها و خدمات این واحد میتوان به پخش قطعات فنی اتومبیلهای تویوتا محصول کشور تایوان و تایلند و همچنین پخش لنتهای ترمز و فیلترجات انواع تویوتا با کیفیت بالا همراه با گارانتی اشاره نمود .
 این فروشگاه با شرکتهای توزیع کننده قطعات در کشور امارات و عمان ارتباط داشته وقادر به تامین و انجام سفارشات شما عزیزان از کشورهای مذبور در اسرع وقت میباشد .
فروشگاه  نور همچنان استفاده از قطعات یدکی اصلی را به شما توصیه می کند، استفاده از قطعات چینی مضرات جبران ناپذیری برای شما و خودروتان همراه دارد.
لوازم یدکی تویوتا یکی از مهمترین قسمت های خودروی شما می باشد که ارتباط مستقیم با کارایی و عمر تویوتای شما دارد. زمانی که شما از قطعات اصلی تویوتا (Genuine Parts) استفاده می کنید، خودرو  شما نهایت کارایی و استفاده را برای شما مهیا می کند
فروشگاه نور با سابقه چندین ساله در امر واردات و توزیع قطعات یدکی تویوتا توانسته است جایگاه بخصوصی از لحاظ کیفی و قیمت در بین استفاده کنندگان داخلی برای سال های متمادی پیدا کند.