لوله پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر جهت مصارف آبیاری و آبرسانی جانبی (LLD )

از 2 تا 4 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: صنعت پلیمر والا
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 10
توضیح درباره محصول
ویژگی های استفاده از لوله پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر (لودن)
  • کاهش مصرف آب با توجه به انتقال آب مستقیما به ریشه گیاه
  • عدم رشد علف هرز و انتقال سموم کشاورزی به پای گیاهان با توجه به انتقال آب به صورت مستقیم به ریشه گیاه و صرفه جویی ویژه در مصرف آب و کود
  • سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد
  • مقاومت در برابر تابش اشعه مخرب خورشیدی (اشعه UV)
  • سبکی وزن ، مقاومت در برابر ضربه
  • نصب آسان و سریع اتصالات، اتصالات آبیاری قطره‌ای نیز از نوع فشاری بوده و به راحتی داخل لوله لودن جا می‌خورد.
  • لوله‌ پلی اتیلن 16 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله‌ فرعی در آبیاری در زمین‌های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • امکان بسته بندی در متراژ های 100 – 200 – 400 متری به صورت کلاف بنا به درخواست مشتری
درباره تامین کننده

صنایع تولیدی والا پلیمرنوین در راستای تحقق سیاست های کلان بهبود و بهره وری در صنعت آب کشور در سال 1385 به بهره برداری رسید. این شرکت به منظور تولید و عرصه انواع لوله های پلی اتیلن جهت مصارف آبیاری و آبرسانی، گاز رسانی ، فاضلاب و انتقالات صنعتی پای در عرصه تولید نهاده است .شرکت والا پلیمر نوین با توجه مستمر به چگونگی تکنولوژی تولید و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، با استفاده از تجهیزات مناسب و کارشناسان با تجربه ،با 5 خط تولید و ظرفیت سالانه 17500تن، قادر به تولید انواع لوله های پلی اتیلن از سایز 16 الی 800 میلیمتردر رده های فشاری 2.5 تا 32 اتمسفر است

تمامی خطوط تولید شرکت صنایع تولیدی والا پلیمر نوین، مجهز به سیستم های پیشرفته کنترل کیفیت فرآیند (process quality control) است. این شرکت با بهره گیری از حضور پرسنل مجرب واحد های کنترل کیفیت بر کیفیت محصولات تولیدی از اولین مراحل تولید تا تحویل محصولات نهایی به مشتری، در چارچوب طرح کیفیت هر یک از محصولات تولیدی و همچنین نظامنامه کیفیت، نظارت کامل و جامعی دارد .

صنایع تولیدی والا پلیمر نوین با مجموع ظرفیت سالانه 17500 تن، با نگاه رو به آینده مدیران خود ، تولید و تامین نیاز شبکه های آبرسانی ، کشاورزی و فاضلابی را سر لوحه کار خود قرار داده و آماده هر گونه خدمت رسانی به مشتریان خود است.