مشاوره امور گمرکی

کیان تجارت فرنود
دسته بندی: امور واردات
از 1 تا 15 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: کیان تجارت فرنود
نوع تامین کننده: شرکت بازرگانی ثبت شده
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 1
توضیح درباره محصول

موضوع اتخاذ تصمیمات صحیح در زمان درست همواره از دغدغه های تولیدکنندگان و صنعتگران بوده که با توجه به تحریم های اخیر و ارائه بخشنامه های متعدد در حوزه تجارت از سمت ارگان های زیربط به مراتب سخت تر و پیچیده تر از گذشته شده است. بنابراین در راستای حمایت های دولت از رونق تولید، گروه خبره‌ای از متخصصان و بازنشستگان باتجربه گمرک در کیان تجارت گرد هم آمده اند تا با ارائه مشاوره تخصصی، هزینه های تشریفاتی گمرکی شما را به حداقل برسانند.

برخی خدمات و حوزه‌های مشاوره‌ای ما از این قرارند:

  • شرایط اخذ مجوز واردات ماشین آلات مستعمل (مختص واحدهای تولیدی)
  • مشاوره در زمینه واردات کالا بدون نیاز به اخذ مجوز ثبت سفارش
  • ارائه بخشنامه های مرتبط با کالاهای شرکت های تولیدی در مناطق آزاد در سال ۹۸
  • آخرین تغییرات در خصوص محاسبه حقوق گمرکی بر اساس نرخ مبادله ای
درباره تامین کننده

گروه کیان تجارت با داشتن اطلاعات تخصصی و تجزیه و تحلیل همه جانبه بخشنامه های به روز گمرکی و تبصره و ماده در حوزه تجارت و واردات، با هدف رونق تولید، راهکارهای تجاری و قانونی ارائه می دهد. تفکر منطقی و تحلیل درست، از توانمندی های یک مشاور حرفه ای در حوزه تجارت می باشد.

تسلط بر آخرین بخشنامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی و بانکی و اخذ تصمیمات صحیح در زمان درست با توجه به تغییرات مداوم در بخشنامه های مرتبط به امور واردات – صادرات که تولیدکنندگان و صنعتگران را با مشکل جدی مواجه کرده است، مهارت اصلی ما می باشد ؛ بنابراین با توجه به تحریم های اخیر و هدف دولت از حمایت و رونق تولید ، شرکت کیان تجارت، اطلاعات درست و دقیق را برای تصمیم سازی صحیح بسیار حائز اهمیت می داند که هدف مجموعه جهت مشاوره تخصصی نیز بر همین اصل استوار است.