مشاوره تخصصی امور بازرگانی

کیان تجارت فرنود
دسته بندی: امور واردات
از 1 تا 15 روز
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
تامین کننده: کیان تجارت فرنود
نوع تامین کننده: شرکت بازرگانی ثبت شده
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 1
توضیح درباره محصول

روند بازرگانی خارجی در کشور، طی دهه ها و سال های اخیر، تحولات زیادی را پشت سر گذاشته است و عوامل تحریم های اقتصادی و تغییرات غیرقابل پیش بینی بخشنامه ها باعث شده تا تجارت بین المللی چالش های زیادی را داشته باشد؛ در همین راستا، تیم کیان تجارت، آماده ارائه راهکارهای قانونی و تجاری از طریق تجزیه و تحلیل استراتژیکی بخشنامه ها و تغییرات بوجود آمده می باشد.

برخی خدمات و حوزه‌های مشاوره‌ای ما از این قرارند:

  • مشاوره در زمینه اخذ مجوز واردات کلیه کالاهای مجاز
  • آخرین اطلاعات در خصوص بخشنامه های اخذ مجوز استاندارد (بازرسی در مبدا – بازرسی در مقصد)
  • تسهیلات وزارت صمت و بانک مرکزی برای واردات مواد اولیه کارخانجات در راستای رونق تولید
  • مشاوره در زمینه نحوه اخذ مالیات از شرکت های تولیدی
  • آخرین ضوابط و مقررات واردات کالاها و قطعات مستعمل جهت خطوط تولید
درباره تامین کننده

گروه کیان تجارت با داشتن اطلاعات تخصصی و تجزیه و تحلیل همه جانبه بخشنامه های به روز گمرکی و تبصره و ماده در حوزه تجارت و واردات، با هدف رونق تولید، راهکارهای تجاری و قانونی ارائه می دهد. تفکر منطقی و تحلیل درست، از توانمندی های یک مشاور حرفه ای در حوزه تجارت می باشد.

تسلط بر آخرین بخشنامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی و بانکی و اخذ تصمیمات صحیح در زمان درست با توجه به تغییرات مداوم در بخشنامه های مرتبط به امور واردات – صادرات که تولیدکنندگان و صنعتگران را با مشکل جدی مواجه کرده است، مهارت اصلی ما می باشد ؛ بنابراین با توجه به تحریم های اخیر و هدف دولت از حمایت و رونق تولید ، شرکت کیان تجارت، اطلاعات درست و دقیق را برای تصمیم سازی صحیح بسیار حائز اهمیت می داند که هدف مجموعه جهت مشاوره تخصصی نیز بر همین اصل استوار است.