ناگت مرغ سوخاری 950 گرم - کارتن 8 تایی

بون آدو
نوع تحویل: طبق توافق طرفین
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
مبلغ هر واحد 5,292,000 ریال
5,292,000 ریال
حداقل تعداد سفارش 5
توضیح درباره محصول

محصولات بون آدو کاملا آماده و پخته می باشد و لذا نیاز به طبخ یا سرخ کردن مجدد ندارد.

کلیه محصولات با تخفیف 30 درصدی می باشد .

قیمت هر بسته : 945000 ریال

حداقل سفارش :5 کارتن

درباره تامین کننده

درباره شرکت صنایع برتر آتی (بون آدو) : 

شرکت صنایع برترآتی (بون آدو) از سال 1384 فعالیت خود را در حوزه صنایع غذایی در فضایی به مساحت دو هکتار و زیر بنای بیش از 6000 متر مربع آغاز نموده است که این مجموعه دارای سالن های مختلف جهت دریافت گوشت ماکیان، آبزیان، گوشت قرمز، سبزیجات و آماده سازی، فرآوری آنها ( استخوان گیری ، قطعه بندی ، حذف آلودگی و شستشو) می باشد. مواد اولیه محصولات بون آدو با رعایت کلیه شرایط و ضوابط بهداشتی و پس از تایید سیستم های مربوطه دریافت شده و در بهترین شرایط ممکن با رعایت استانداردهای روز جهان که شامل: ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, HACCP, HALAL مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید سالیانه ما در بون آدو به 15 هزار تن و بیش از 30 نوع محصول مختلف مطابق با ذوق و سلیقه مصرف کنندگان می رسد که این تعداد روز به روز در حال افزایش می باشد.

تولید محصولات  مرغوب و در شان مصرف کنندگان عزیز از جمله سیاست های ما در این سازمان می باشد و همواره تمام سعی خود را به کار گرفته ایم با حفظ سلامت و کیفیت محصول و قیمت مناسب در مقایسه کیفی محصولات رضایت مصرف کنندگان ارجمند را جلب کنیم.

محصولات غذایی بون آدو با استفاده از روش انجماد سریع IQF تهیه می شوند که باعث حفظ ارزش غذایی و ماندگاری محصول می گردد. محصولات بون آدو با روش شیوه پخت آرام آماده میشوند که در این روش به هیچ عنوان از روغن برای پخت و از هیچگونه مواد نگهدارنده برای افزایش زمان ماندگاری استفاده نمیشود و به همین دلیل است که برای گرم کردن نیاز به مدت زمان کوتاهی دارند. توجه داشته باشید که به این محصولات فست فود گفته نمیشود.

امکانات و سیستم فرآوری شرکت صنایع برتر آتی :

شرکت صنایع برتر آتی با سرمایه گذاری در تکنولوژی تولید سعی در ارتقای روشهای تولید مواد غذایی در کشورمان را داشته و با استفاده از علوم و فنون این صنعت امکانات قابل ملاحظه ای را برای رشد این صنعت و خدمت رسانی به مصرف کنندگان را فراهم کرده است.

ویژگی محصولات شرکت صنایع برتر آتی :

با توجه به سرمایه گذاری زیادی که در زمینه تکنوژی تولید، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و زنجیره توزیع منجمد در این سازمان انجام پذیرفته و با در نظر گرفتن تجربه و مهارت آموخته شده در این صنعت می توان ویژگیهای ذیل را برای محصولات تولیدی این سازمان بیان کرد:

 • محصولات تولید شده را از هر گروه مواد اولیه مانند مرغ، گوشت قرمز سبزیجات وماهی شامل خصوصیات مشخص کمی و کیفی تعریف شده که به صورت یکسان و پایدار در هر محصول مشاهده می شود.
 • محصولات از مواد اولیه ذکر شده را می توان به شیوهای ذیل و در بسته بندی های متنوع با اوزان مورد نظر فراهم کرد:

خام (منجمد/غیر منجمد)

مارینادی خام (منجمد/غیر منجمد)

مارینادی پخته (منجمد/غیر منجمد)

نیم پخت منجمد

تمام پخت منجمد

 • تنوع محصولات تولید شده بالا می باشد و انعطاف پذیری در تولید محصولات جدید برحسب درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.
 • در تولیدات محصولات این شرکت از هیچگونه مواد افزودنی و نگهدارنده استفاده نمی شود.
 • در تهیه مواد اولیه برای تولیدات از تامین کنندگان معتبر که دارای تمامی مستندات استانداردهای بین المللی، بهداشتی، ایمنی و کیفی هستند استفاده می شود.
 • در ترکیب مواد اولیه برای تشکیل فرمولهای مناسب برای محصولات از ادویجات طبیعی با سطح کیفی بالا استفاده می شود.
 • پخت تمامی محصولات با بخار انجام می پذیرد و روغن فقط برای حفظ کردن پوشش سوخاری برای محصولات سوخاری استفاده می شود.
 • ارزشهای غذایی محصولات منطبق با استندارد ملی کشور جمهوری اسلامی می باشد.
 • سازمان قابلیت ارائه محصولات طبق رژیم های خاص برای موارد خاص مانند بیماری قند، قلب، فشار خون و اضافه وزن را دارا می باشد.
 • سازمان قابلیت تولید محصولات خاص کودکان با ویژگیهای مناسب آنها را دارا میباشد.
 • بسته بندی های مناسب برای حفظ ماندگاری محصولات بدون استفاده هیچگونه مواد شیمیایی و نگهدارنده فراهم شده است.

شرکت صنـایع برترآتـی امید دارد با حمایت عرضه کنندگان و مصرف کنندگان عزیز هر چه سریعتر جایگاه خود را در سهمی از بازار که شان این شرکت میباشد پیدا کرده و تشویقی باشد برای ارائه هر چه بهتر و بیشتر محصولات به امید روزی که بون آدو  بتواند از مرزهای کشور عبور کرده و نام ایران و پرچم ایران را بعنوان یک تولید کننده نمونه به احتراز درآورد.