پکیج تزریق مواد شیمیایی

از 2 تا 3 روز
نوع تحویل: بر عهده خریدار
تامین کننده: بهساز آب
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 5
توضیح درباره محصول

پکیج تزریق مواد شیمیایی یا دستگاه تزریق مواد شیمیایی از جمله تجهیزات پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد که از جمله این موارد می توان به تصفیه فاضلاب اشاره نمود. هدف از طراحی و ساخت پکیج تزریق مواد شیمیایی، افزودن مواد شیمیایی جامد یا مایع در سیال می باشد که به دلایل مختلف این کار صورت می گیرد.

در صنایع مختلف از قبیل تصفیه آب و فاضلاب، کارخانجات صنعتی و پالایشگاه ها، افزودن مواد شیمیایی متعدد به منظور رسوب زدایی، ضدعفونی، جداسازی ذرات معلق و لخته سازی آنها از آب و سایر سیالات یکی از ضروری ترین کارها می باشد. پکیج تهیه و تزریق مواد شیمیایی به مجموعه ای از چند مخزن، میکسر و دوزینگ پمپ و اتصالات گفته میشود که مواد شیمیایی مورد نظر را برای تزریق به سیال مورد نظر آماده نموده و به آن می افزاید. تمام مراحل انجام این کار به صورت اتوماتیک و بدون دخالت اپراتور قابل انجام بوده و در نتیجه میزان مواد افزوده شده کاملا دقیق تعیین و تزریق می گردد.

درباره تامین کننده

شرکت بهساز آب تندیس صدرا تولیدکننده انواع آب شیرین کن صنعتی و خانگی، فیلترشنی و کربنی، سختیگیر رزینی ( فلزی و frp) ،پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی با تجربه بیش از دو دهه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.