چای ماسالا اسپایسی آسورا

آسورا
دسته بندی: انواع نوشیدنی
از 2 تا 15 روز
نوع تحویل: بر عهده خریدار
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 50
توضیح درباره محصول

چای ماسالا اسپایسی آسورا

این محصول به عزیزانی توصیه می شود که تمایل به طعم تند و تیز ادویه نزدیک به ماسالای هندی دارند.

یشه چای ماسالا در هند است و دارای مزایای پزشکی فوق العاده می باشد و یک فنجان چای ماسالا در روز کافی است تا شما را سالم و دور از بیماری ها نگه دارد.


ماسالاتی ترکیبی از بسیاری مواد از جمله زنجبیل، هل، دارچین، میخک و فلفل سیاه است ،

این نوشیدنی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و با داشتن کالری کمتر از 100 میتوانید بدون نگرانی آن را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید و لذت ببرید.


هنگامی که بدون شیرحیوانی یا شکر مصرف شود دارای صفر درصد چربی است بنابراین مصرف آن به همه افراد در تمامی سنین توصیه میشود .


چای ماسالا موجب جلوگیری از سرماخوردگی خصوصاٌ ویروسی (آنفولانزا ) و گرفتگی بینی می شود.

درباره تامین کننده

ما در مجموعه آسورا برآنیم با تولید تخصصی چای ماسالا در طعم های دلپذیر مطابق با هر سلیقه با استفاده از بهترین مواد اولیه تحت نظارت کارشناسان سازمان غذا و دارو ، برای شما سلامتی ، انرژی و نشاط را به ارمغان بیاوریم .

معرفی برند آسورا

آسورا در ادبیات ایران باستان هم معنی اهورامزدا است این برند در سال 1399 توسط آقای چای دماوند برای تولید انواع چای، ماسالاتی و خانواده قهوه به ثبت رسیده است.

مشخصات

مبدا چای ماسالا کشور هندمی باشد ، ماسالاتی ترکیبی از ادویه های مختلف منجمله زنجبیل، هل، دارچین، میخک و فلفل سیاه بهمراه شیر گیاهی و شکر می باشد که نوع رژیمی آن فاقد شکر بوده و از جایگزین های گیاهی برای شیرین شدن استفاده شده که برای افراد دیابتی و ورزشکاران ضرری ندارد ، این نوشیدنی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و با داشتن کالری کمتر از 100 میتوانید بدون نگرانی آن را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید و لذت ببرید. این پکیبج اقتصادی برای مشتریان پر مصرف تدارک دیده شده است