چای ماسالا رژیمی آسورا

آسورا
دسته بندی: انواع نوشیدنی
از 2 تا 15 روز
نوع تحویل: بر عهده خریدار
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 50
توضیح درباره محصول

چای ماسالا رژیمی آسورا

مبدا چای ماسالا کشور هندمی باشد ،

ماسالاتی ترکیبی از ادویه های مختلف منجمله زنجبیل، هل، دارچین، میخک و فلفل سیاه بهمراه شیر گیاهی و شکر می باشد که نوع رژیمی آن فاقد شکر بوده و از جایگزین های گیاهی برای شیرین شدن استفاده شده که برای افراد دیابتی و ورزشکاران ضرری ندارد ،

این نوشیدنی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و با داشتن کالری کمتر از 100 میتوانید بدون نگرانی آن را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید و لذت ببرید.

در نوع رژیمی بجای شکر از عصاره گیاه استویا استفاده شده است

این محصول فاقد شکر بوده و توسط عصاره گیاه استویا شیرین شده لذا برای بیماران دیابتی و ورزشکاران بی ضرر می باشد.

درباره تامین کننده

ما در مجموعه آسورا برآنیم با تولید تخصصی چای ماسالا در طعم های دلپذیر مطابق با هر سلیقه با استفاده از بهترین مواد اولیه تحت نظارت کارشناسان سازمان غذا و دارو ، برای شما سلامتی ، انرژی و نشاط را به ارمغان بیاوریم .

معرفی برند آسورا

آسورا در ادبیات ایران باستان هم معنی اهورامزدا است این برند در سال 1399 توسط آقای چای دماوند برای تولید انواع چای، ماسالاتی و خانواده قهوه به ثبت رسیده است.

مشخصات

مبدا چای ماسالا کشور هندمی باشد ، ماسالاتی ترکیبی از ادویه های مختلف منجمله زنجبیل، هل، دارچین، میخک و فلفل سیاه بهمراه شیر گیاهی و شکر می باشد که نوع رژیمی آن فاقد شکر بوده و از جایگزین های گیاهی برای شیرین شدن استفاده شده که برای افراد دیابتی و ورزشکاران ضرری ندارد ، این نوشیدنی ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و با داشتن کالری کمتر از 100 میتوانید بدون نگرانی آن را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید و لذت ببرید. این پکیبج اقتصادی برای مشتریان پر مصرف تدارک دیده شده است