کاغذ A3 رز پرینت

از 1 تا 2 روز
نوع تحویل: بر عهده تامین کننده
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
مبلغ هر واحد 4,470,000 ریال
4,470,000 ریال
حداقل تعداد سفارش 5
توضیح درباره محصول

ویژگی های کاغذ رزپرینت :
۱. سفیدی کاغذ
سفیدی کاغذ(CIE) رزپرینت ۱۶۱ است، که این رقم برای سایر کاغذهای اداری متداول داخلی ۱۵۵ است. سفیدی بیشتر باعث میشود که رنگ ها زنده تر و پررنگ تر نشان داده شوند و کنتراست چاپ بیشتر می شود.
۲. ضخامت و سفتی کاغذ رزپرینت
هرچه کاغذ ضخیم تر و محکم تر باشد، قابلیت حرکت آن در دستگاه بیشتر می شود و در نتیجه کمتر در دستگاه گیر می کند.
۳. یکنواختی و یکدست بودن سطح کاغذ رزپرینت
هر چه سطح کاغذ یکنواخت تر و هموارتر باشد فشار کمتری بر چاپگر وارد می کند یکنواختی کاغذ کیفیت سطح تماس را افزایش می دهد و چسبندگی تونر و جذب جوهر را بیشتر می کند، بنابراین به بهترین نحو از جوهر یا تونر استفاده می شود، کیفیت چاپ افزایش می یابد و طول عمر دستگاههای اداری بیشتر می شود.
۴. لطیف و صاف بودن سطح کاغذ رزپرینت
کاغذ هنگام حرکت در دستگاه چاپگر مانند سمباده عمل می کند و باعث سایش قسمت های دستگاه می شود. و در نتیجه از طول عمر دستگاه می کاهد. نویگیتور با داشتن سطح بسیار لطیف به طول عمر بیشتر دستگاه کمک کرده و مصرف تونر در رزپرینت در مقایسه با کاغذهای اداری دیگر کمتر است، بدین معنی که از کارتریجی که بطور معمول تا ۱۵۰۰ برگه پرینت می دهد، می توان ۱۰۰ برگه بیشتر پرینت گرفت.
۵. گیر نکردن کاغذ در دستگاه
تقریبا کاغذ رزپرینت در دستگاه گیر نمی کند و با توجه به اینکه اصلاح هر بار گیر کردن کاغذ در دستگاه ۳ دقیقه طول می کشد، و همچنین با در نظر گرفتن آسیبی که به دستگاه وارد می شود، می بینیم که رزپرینت هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمان مقرون به صرفه تر است.

هزینه حمل و نقل در تهران کاملا رایگان و برای شهرستان ها تا درب باربری رایگان می باشد.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
ابعاد
42*29.7 سانتی متر
تعداد در کارتن
شیرینگ 3 تایی
درباره تامین کننده

گروه تجاری، تولیدی و صنعتی اقیانوس آرام (Pacific Ocean Trading, Manufacturing & industrial Group) یکی از معتبرترین گروهای بازرگانی و تجاری ایران در تجارت و توزیع انواع کاغذ، مقوا و خمیر چوب نرم است. در طی چند دهه گذشته این گروه توانسته است که شبکه گسترده ای از مشتریان و تامین کنندگان قابل اعتماد در سراسر جهان را ایجاد کند. این شرکت توانسته خدمات خود را به طیف متنوعی از مشتریان اعم از شرکتهای معتبر چاپ و بست بندی، ناشران و ... ،با استاندارد بسیار بالا از دانش فنی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه دهد.این شرکت با داشتن دفاتر اجرایی و پرسنل کارآمد، در حال گسترش فعالیت خود می باشد. گروه تجارت اقیانوس آرام تلاش نموده تا اولین انتخاب مشتریان خود برای تأمین مواد اولیه در صنعت چاپ و بسته بندی باشد. بر همین اساس، این شرکت علاوه بر ارائه برندهای مطرح در بازار، بطور مستمر نیازهای خاص مشتریان را شناسایی می نماید و با ارئه محصولات جدید و خاص، راه حل های سفارشی به مشتریان خود ارائه می دهد.