کنترل پرده

نوع تحویل: طبق توافق طرفین
نوع تامین کننده: توزیع کننده / عمده فروش – شرکت ثبت شده یا دارای جواز کسب
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 20
توضیح درباره محصول

سیستم کنترل‌کننده اتوماتیک پرده‌های برقی قابل استفاده در واحدهای اداری و منازل می‌باشد. این سیستم‌ها کاملا بی‌صدا بوده و قابلیت کنترل توسط هرگونه کنترل‌کننده‌ای مانند کلیدهای هوشمند، نرم‌افزار و تاچ‌پنل را دارا می‌باشند.  این سیستم‌ها محل حرکت و ایستایی خود را بصورت هوشمند پیدا می‌کنند و همچنین می‌توان آنرا بصورت دستی در صورت قطع برق حرکت دهیم. شایان توجه است که اعمال فشار یکنواخت و از جهت مناسب به پرده‌، باعث طول عمر بیشتر آن شده و سبب می‌شود پرده‌ها در اثر مرور زمان شكل و حالت اصلي خود را از دست ندهند. به کار بردن این سیستم سبب می‌شود که بدون ارتباط مستقیم دست پرده‌ها را بالا و پایین برد و حالت آنها را تغییر داد همچنین می‌توان با قرار دادن یک سنسور شدت روشنایی در پشت پنجره و برنامه‌ریزی از طریق تاچ‌پنل براساس نور خورشید حالت و وضعیت پرده‌ها را بدون دخالت دست کنترل و تنظیم نمود.

درباره تامین کننده

زیبایی، آسایش و راحتی، انعطاف‌پذيري، بهره‌‌وري و صرفه‌جويي انرژي، نيازهاي امروزه ساختمانهاي مسکونی هستند. در ساختمانهاي مسکونی جديد و يا ساختمانهاييكه مورد نوسازی قرارمي‌گيرند، شرکت مهندسان مشاور اتوماسیون ساختمان آترینا با بهرهگيري از تكنولوژي مدرن سيستم هاي الكتريكي منطبق با استاندارد KNX، بالاترين ضريب آسودگي و ايمني را با درنظر گرفتن مبحث هزينه، تضمين می نمايد.

زمان پیدایش تئوری ساختمانهای هوشمند و لزوم کنترل مصرف انرژی در ساختمانهای بزرگ به چندین سال پيش باز مي‌گردد. خوشبختانه این تئوری در این مدت منشاء بسیاری تغيیرات اساسی در نگاه سرمایه‌گذاران ، سازندگان و استفاده‌کنندگان صنعت ساختمان شده است، بطوریکه امروزه حتی در کشور عزیزمان ایران نیز خلاء ناشی از طراحی و ارائه یک سیستم کنترلی دقیق که ضمن کنترل و هدایت المانهای تاسیسات ساختمان ، با استفاده از پیشرفت های صنعت انفورماتیک  قادر به ایجاد امنیت و آسایش ساکنین آن باشد کاملاً حس شده است.با احساس این نیاز جهانی پس از انجام بررسی های گسترده، آنالیز  مدل های موفق خارجی ، همکاری نزدیک و تنگاتنگ با جوامع تخصصی صنعت ساختمان در داخل و خارج از کشور ، استفاده از رهنمودهای اساتید دانشگاه ، انتشار کتب تخصصی و همچنین کسب تجارب موفق در طراحی و نيز اجرای چندین ساختمان هوشمند براین تفکر مصمم شدیم تا پس از 35 سال فعالیت در زمینه ساختمانهای هوشمند نیز شروع به فعالیت نماییم .