گرمایش تابشی لوله ای مدل U گرماسان

گرماسان
دسته بندی: سیستم گرمایش
نوع تحویل: بر عهده خریدار
تامین کننده: گرماسان
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
حداقل تعداد سفارش 1
توضیح درباره محصول

گرماسان به عنوان تنها دارنده نشان استاندارد ایران مطابق با ISIRI 12871-1 و استاندارد CE اروپا مطابق با BS- EN 416-1 ،انواع گرم کننده تابشی مدل MR –Uرا با بالاترین کیفیت و براساس استاندارد اروپایی جهت تامین گرمایش سالن های مرتفع صنعتی تولید و عرضه می نماید.
گرماسان با ارائه متنوع ترین محصولات در این زمینه، امکان طراحی بهینه تر، کم هزینه تر و کم مصرف تر سیستم گرمایش تابشی را فراهم آورده است.
این مدل ها به دلیل تامین گرمایش یکنواخت و مطلوب و با ایجاد رضایت پرسنل تولید باعث افزایش راندمان تولید می گردند.
از سوی دیگر بدلیل کاهش مصرف سوخت و قابلیت تامین گرمایش بصورت موضعی و عدم نیاز به سرویس ونگهداری جایگزین بی بدلیل تمامی روش های پیشین گرمایش در انواع سوله های صنعتی می باشند.
مزایای سیستم گرمایش تابشی لوله ای در سالن های صنعتی
هزینه اولیه کمتر نسبت به سایر روشهای گرمایش
کاهش 40 تا 60 درصد مصرف گاز
کاهش 90 درصد مصرف برق
عدم اشغال فضای مفید کاری
گرمایش سریع سالن بین 10 تا 20 دقیقه
گرم بودن سالن حتی در صورت باز بودن درب
عدم نیاز به سرویس و نگهداری و ایمنی بالا
بازگشت سریع سرمایه
کیفیت عالی گرمایش و رضایت پرسنل و افزایش راندمان تولید
گرمایش تابشی لوله ای مدل رستورانها ، ویلاها و فضای باز
با توجه به توسعه صنعت رستوران و کافی شاپ و گسترش فرهنگ استفاده از فضای باز در فصول سرد سال در فضاهایی نظیر رستوران ، باغ تالار، ویلا، آلاچیق ، روف گاردن و … یکی از دغدغه های صاحبان این فضاها تامین گرمایش فضای باز می باشد .
گرماسان با تولید و ارائه متنوع ترین محصولات گرمایش تابشی لوله ای و با ایجاد گرمایش مطلوب امکان گرم نمودن فضاهای باز رستوران ها، تراس ها، آلاچیق ها، روف گاردن ها، ویلا ها و … فراهم نموده است. همچنین امکان نصب، این سیستم هادر فروشگاه ها و نمایشگاه های مرتفع نظیرنمایشگاه های اتومبیل ، مبل و … وجود دارد .
با توجه به شرایط نصب، این دستگاه ها هیچ گونه فضای مفیدی را اشغال ننموده و یک شرایط مناسب را جهت ایجاد فضای گرم و دلچسب فراهم می کنند.جهت زیبایی سیستمهای نصب شده در رستوران ها در صورت درخواست مشتری توری محافظ (گارد) نیز به دستگاه اضافه می گردد.
گرمایش تابشی لوله ای مدل سالنهای ورزشی و استخرها
گرماسانMRU در ظرفیت های مختلف و مجهز به توری حفاظ بهترین گزینه جهت تامین گرمایش سالن های ورزشی می باشد. با توجه به اینکه ساعات فعالیت در سالن های ورزشی کوتاه و موقت می باشد استفاده از سیستم های گرمایش همرفتی همانند موتورخانه ها و یونیت هیتر، هوا ساز و بخار های صنعتی مقرون به صرفه نمی باشد ، زیرا زمان زیادی جهت گرمایش مطلوب سالن نیاز می باشد.
در صورتیکه سیستم های گرمایش تابشی گرماسان با استفاده از انرژی تابشی پس از چند دقیقه از روشن شدن می توانند دمای سالن را به سطح مطلوبی جهت استفاده ورزشکاران برسانند.
در نتیجه نیازی نیست که سیستم های گرمایش تابشی ساعات زیادی قبل از شروع فعالیت ورزشکاران در سالنهای ورزشی روشن شده و بدین ترتیب مصرف سوخت بسیار بهینه خواهد بود.
همچنین توری محافظ گرماسان در سالنهای ورزشی ایمنی دستگاه را در برابر برخورد توپ و سایر تجهیزات ورزشی بالا می برد. ,و زیبایی خاصی به دستگاه می بخشد.
مزایای استفاده از سیستم گرمایش تابشی لوله ای گرماسان در سالن های ورزشی
ایجاد گرمایش در کمترین زمان ممکن
تامین گرمایش مطلوب در صورت عملکرد فن ها ی تهویه و باز و بست شدن درب سالن
هزینه اولیه بسیار پایین نسبت به موتورخانه و سایر تجهیزات
عدم نیاز به سرویس و نگهداری
قابلیت جا به جایی و انتقال تجهیزات تابشی از سالنی به سالن دیگر خصوصا در صورت استیجاری بودن سالن ورزشی
سرعت عملکرد و گرمایش بسیار بالا
رضایت ورزشکاران و تماشاچیان
گرمایش تابشی لوله ای برای اماکن مذهبی و انبار و فضای عمومی
سیستم های گرمایش تابشی گرماسان در ظرفیت های مختلف بهترین گزینه جهت گرمایش انواع فضاهای عمومی نظیر مساجد، حسینیه ها، سالن های مسافربری، میادین میوه و تره بار، سالن های نمایشگاهی و … می باشد.
با توجه به ارتفاع بالا ی این سالن ها و همچنین اتلاف گرما از درب ها و موقت بودن ساعات فعالیت این سالن ها استفاده از سیستم های گرمایش همرفتی همانند موتورخانه ها و یونیت هیتر، هوا ساز و بخار های صنعتی مقرون به صرفه نمی باشد ، زیرا زمان زیادی جهت گرمایش مطلوب سالن نیاز می باشد.در صورتیکه سیستم های گرمایش تابشی گرماسان با استفاده از انرژی تابشی پس از چند دقیقه از روشن شدن می توانند دمای سالن را به سطح مطلوبی جهت استفاده برسانند. بدین ترتیب مصرف سوخت بسیار بهینه و راندمان گرمایشی بالایی راخواهیم داشت.
مزایای استفاده از گرمایش تابشی لوله ای در اماکن مذهبی و انبار و فضای عمومی
ایجاد گرمایش در کمترین زمان ممکن
تامین گرمایش مطلوب در صورت عملکرد فن ها ی تهویه و باز و بست شدن درب سالن
هزینه اولیه بسیار پایین نسبت به موتورخانه و سایر تجهیزات
عدم نیاز به سرویس و نگهداری
قابلیت جا به جایی و انتقال تجهیزات تابشی از انباری به انبار دیگر خصوصا در صورت استیجاری بودن انبارها
سرعت عملکرد و گرمایش بسیار بالا

درباره تامین کننده

شرکت شایانیر صنعت آرتان با نام تجاری گرماسان به عنوان تولید کننده انواع مدرن ترین سیستمهای گرمایشی، دارای بیش از یک دهه تجربه بسیار موفق در خصوص طراحی، تولید و اجرای سیستمهای گرمایشی با برند ثبت شده و انحصاری گرماسان در کشور می باشد.
این شرکت با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب در تامین گرمایش فضاهای بزرگ شامل سوله های صنعتی، سالنهای ورزشی، سالنهای مرغداری، سالنهای گلخانه، رستورانها ، ویلاها و فضاهای باز وانواع کوره های گرمایشی، صنایع سنگ و … آماده ارائه طرح و برآورد برای پروژه های کلیه متقاضیان استفاده از سیستمهای گرمایشی می ­باشد.

 • واحد تولید این شرکت با همکاری شرکتهای معتبر دنیا و استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا در زمینه تولید و ساخت انواع سیستمهای گرمایش تابشی لوله ای، سرامیکی، کوره هوای گرم، جت هیتر، هیتر چتری و کوره های خشک کن فعالیت می نماید و به همین دلیل پاسخگوی نیاز اکثریت مشتریان می باشد.
 • اجرای بیش از هزاران پروژه گرمایشی جهت انواع سالنهای صنعتی، ورزشی، گلخانه، مرغداری، رستوران ، فضاهای باز و کوره های خشک کن
 • دارای شبکه گسترده و فعال فروش، نصب و خدمات پس از فروش در سراسر کشور(بیش از 27 استان)
 • دارنده نشان استاندارد ملی ایران با شماره پروانه 727303797 مطابق با ISIRI 12871-1
 • تنها دارنده استاندارد کیفیت برتر اتحادیه اروپا (CE) برای استاندارد BS-EN 416-1  برای سیستمهای گرمایش تابشی
 • دارنده مدرنترین آزمایشگاه تایید صلاحیت شده در زمینه آزمون دستگاه های گرمایش تابشی گازسوز از طرف سازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران
 • اخذ استاندارد ISO 9001:2015
 • دارای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • دارای پروانه مهندسی از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • دارای پروانه تحقیق و توسعه (R&D) از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • عضویت در انجمن احتراق ایران