یخدان یونولیتی

تولیدی کوشا رادین
دسته بندی: انواع یونولیت
از 5 تا 10 روز
نوع تحویل: بر عهده خریدار
نوع تامین کننده: تولیدکننده / کارخانه - دارای پروانه تولید
امتیاز تامین کننده
مبلغ هر واحد 338,000 ریال
338,000 ریال
حداقل تعداد سفارش 5
توضیح درباره محصول

یخدان یونولیتی

برای نگه داشتن قطعات یخ، حتی مایعات و جامداتی است که نیاز دارند که در طی انتقال در درجه حرارت پایین منتقل

شوند. یخدان صندوقی است که در سفر همراه دارند و خوراک فاسد شدنی در آن باشد، که معمولاً برای سفرها هم استفاده می‌شود.

امروزه یخدان مصارف زیادی در صنعت؛ مصارف خانگی، حمل دارو، حمل فراورده‌های شیلات مانند ماهی و میگو، حمل خون ، کشاورزی و غیره دارد.

درباره تامین کننده

شرکت تولید کوشان رادین (TKR) يك شركت پيشرو در صنعت پلاستوفوم است كه مشتريان صنعتي و غيرصنعتي خود را در دستيابي به عملكرد و بهره وري بالا ياري مي كند. این شرکت با توجه به اهداف ملی و کلان اقتصاد کشور مبنی بر استفاده از تمامی ظرفیتهای صنعتی و تولیدی سازندگان داخلی و نیز درجهت تامین نیازمندی های فنی صنایع کشور با تکیه بر توان بومی و قطع هرگونه وابستگی صنعتی به خارج از کشور، توانسته است به عنوان یکی از شرکت های فعال و پیشرو در صنعت پلاستوفوم به فعالیت بپردازد.
در این زمینه علاوه بر موارد فوق، با هدف ساخت قطعات انواع محصولات صنعتی آنهم با استفاده از توانمندیهای متخصصین و کارشناسان، نسبت به دستیابی به دانش فنی طراحی، ساخت و تولید محصولات ذیل اقدام نماید:

– انواع یونولیت ساختمانی
– انواع یونولیت بسته بندی
– انواع یونولیت کشاورزی
– انواع ICF

این شرکت اولویت برنامه خود را بر ساخت محصولات فوق قرار داده است البته شایان ذکر است، بطور کلی در کنار ساخت این محصولات، به فعالیت در زمینه مشاوره و راه اندازی بخش های مختلف کارخانه به فعالیت مشغول می باشد. از مهمترین فعالیت هایی که این شرکت اقدام به انجام آنها نموده است می توان به فعالیت های زیر اشاره نمود:

– طراحی و مهندسی (Design & Engineering)
– نصب و راه اندازی (Installation & Commissioning)
– تعمیر و نگهداشت (Maintenance)
– تامین کالا و تجهیزات (Material Procurement)

از اینرو این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری و همیاری در جهت برآورده ساختن نیازمندیهای کارفرمایان محترم در زمینه های اشاره شده، اعلام می دارد از اینکه این شرکت بتواند گامی هر چند اندک ولی رو به جلو بردارد خرسند خواهد بود.