درباره هزاران

درباره ما

با توجه به گسترش استفاده از بستر اینترنت برای خرید و فروش آنلاین در کسب و کارهایی که مشتریان آن‌ها مصرف کنندگان نهایی هستند (کسب و کارهای B2C) و بی‌نصیب ماندن کسب و کارهایی که مشتریان آن‌ها دیگر بیزنس‎ها هستند (کسب و کارهای B2B)، بر آن شدیم تا با ایجاد یک پلتفرم آنلاین، فرایند دیجیتال شدن خرید و فروش برای تجارت‌های B2B را برای صاحبان این نوع مشاغل سهل کنیم و با کمترین هزینه و چالش، همراه معتمد آن‌ها در دنیای وسیع تجارت الکترونیک باشیم. هزاران ایجاد رونق در بازار کسب و کارهای B2B و کمک به صاحبان این مشاغل در توسعه تجارت خود و گسترش بازار تجاری و صنعتی آنلاین را رسالت اصلی خود می‌داند.

مهم‌ترین هدف هزاران، از بین بردن چالش‌ها و هزینه‌های گزاف در فرایند دیجیتال شدن مسیر فروش و همچنین کوتاه کردن دست دلالان از این بازار است. ما کوشیدیم با گرد هم آوردن بهترین متخصصان در امور فنی، طراحی، تولید محتوا و بازاریابی، موفقیت کسب و کار دیجیتال شما را تضمین کنیم  و با کمترین هزینه در اختیار شما تاجران، بازرگانان، مدیران و صاحبان مشاغل قرار دهیم.

در هزاران می‌توانید با دریافت یک پنل اختصاصی، همه محصولات و خدمات خود را در معرض دید مشتریانی از سراسر ایران قرار دهید، محدودیت‌های زمانی و مکانی یک کسب و کار سنتی را کنار بزنید و با سپردن بخش‌های چالش برانگیز به متخصصان جوان و توانای ما، تمرکز خود را بر تولید و تامین محصولات باکیفیت قرار دهید و بر رضایت مشتریان خود بیافزایید.

متخصصان فنی هزاران با تولید یک بستر قدرتمند آنلاین، فضای لازم برای خرید و فروش محصولات و خدمات شما را آماده کردند. بخش طراحی هزاران نیز علاوه بر ویرایش عکس‌های گرفته شده توسط تیم عکاسی، طراحی لوگو و تبیین هویت بصری برای برندها را هم برعهده می‌گیرد و همچنین با تولید انواع طرح گرافیکی، موشن و عکس به تیم تولید محتوا کمک می‌کنند تا با نوشتن متون علمی، کاربردی و جذاب، ترافیک مشتریان را به سمت سایت هدایت کنند و آن‌ها را با محصولات و خدمات شما آشنا کنند. تیم بازاریابی و مارکتینگ هزاران نیز با همکاری تیم‌های قبلی، به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در فضای آنلاین می‌پردازد و وظیفه رساندن صدای برند شما به میلیون‌ها کاربر فعال ایرانی در فضای وب را برعهده دارد.

با ثبت نام در هزاران می‌توانید همین امروز فرایند آنلاین شدن  کسب و کار خود را به راحتی و با کمترین هزینه به دست متخصصان ما بسپارید و با ورود به عرصه تجارت الکترونیک از رقبای خود پیشی بگیرید.